E-Mail

info@nuketeroglu.com

بريد إلكتروني

info@nuketeroglu.com

Téléphone

90 530 857 19 01

Dr. Nüket Eroğlu Hakkında

MEDİCAL ESTETİK HEKİMİ DR. NÜKET EROĞLU, 1 SAATTE KIRIŞIKLIKLARDAN KURTULMANIN MÜMKÜN OLDUĞUNU SÖYLEDİ. (İHA/İSTANBUL-İHA)
Hakkımda

Dr. Nüket Eroğlu Kimdir?

Dr. Nüket Eroğlu, Adana’da doğmuştur. Güney topraklarının verdiği enerjiyle hep umutludur, hep neşelidir, hep çalışkandır, hayat onu nereye sürüklerse sürüklesin…Rahmetli babası derdi ki ’Umutlar kadere bağlanmaz!’

Dr. Nüket Eroğlu oğlak burcudur. İnanılmaz çalışkandır. Kendi bile kendinden daha çalışkan birini tanımamıştır. Çevresindeki ağır, pasif, tembel… vs. herkesi çalıştırmasıyla ünlüdür; yine de en çok o çalışır!

Dr. Nüket Eroğlu’nun uğur rengi turunç rengidir… En sevdiği koku turunç çiçeğidir.

Dr. Nüket Eroğlu; ilk, orta ve lise öğretiminden okul birincisi olarak mezun olmuştur. Bu yıllarda sayısız bilim ve edebiyat alanında ödül almıştır. Kendini sevmeyen insanları çevreye pozitif enerji saçmasının imkansız olduğunu bilir.

Beden ve ruhun bütün olduğunu düşünür; bu yüzden insanlara dış güzellik katmak ruhlara tatlı bir dokunuştur ona göre…
1993 yılında Ege Tıp Fakültesi’ni bitirmiştir.

Dr. Nüket Eroğlu Hakkında?

Dr. Nüket Eroğlu, özellikle vücut şekillendirme ve 3D Lazer Lipoliz konusunda çok önemli bir estetik cerrah olan Opr. Dr. Arif Eroğlu ile evlidir. İki kızı vardır.

Dr. Nüket Eroğlu 2000 yılında Ankara Numune Hastanesinde ihtisasını tamamlayıp uzman doktor olmuştur. Hücre metabolizmasını çok iyi bilir.

Tedavi planlamasında konu ne olursa olsun gerçek antiagingin hücre düzeyinde başlaması sebebiyle yüzeyel yaklaşımlardan son derece uzak durur.
Dr. Nüket Eroğlu estetik algısı olmayan insanlardan kaçar, dünyayı onların çirkinleştirdiğini düşünür ve onlar adına yeni nesile hep mahcup hisseder.

Dr. Nüket Eroğlu, doğaya, ağaçlara ve çiçeklere sevgisi ile bilinir. Bahçe peyzajı onun vazgeçilmezidir.
Dr. Nüket Eroğlu tablolar ve sanat eserlerine çok düşkündür. Antikaların öykülerinde kaybolur.

Dr. Nüket Eroğlu, 2004 yılında Medikal Estetik Sertifikası almıştır. Halen ‘Medikal Estetik Hekimi’ olarak çalışmaktadır.
Dr. Nüket Eroğlu, Medikal Estetik konusunda Paris’te Ulusal Mezoterapi Derneği’nin düzenlediği eğitimlerde Dr. Lecoz, Dr. Pistor ve Dr. Herzog ile birlikte çalışmıştır.

Dr. Nüket Eroğlu, Medikal cilt uygulamalı eğitimlerini ve sertifikalarını Roma ve Milano’da ilk rejuvenasyon ve Fraksiyonel Karbondioksit CO2 Lazer uygulamalarını yapan Prof. Dr. Bonan’dan almıştır.
Dr. Nüket Eroğlu, Lazer Lipoliz eğitimlerini ve sertifikasını Dr Zerbinati’den almıştır.

Dr. Nüket Eroğlu, AMWC, IMCAS, AMME, AMWC gibi her yıl tekrarlanan dünyadaki son estetik gelişmelerin takip edildiği ve tartışıldığı kongrelerde eğitim programlarına halen katılmakta ve estetik dünyasındaki gelişmeleri takip etmektedir.