E-Mail

info@nuketeroglu.com

بريد إلكتروني

info@nuketeroglu.com

Téléphone

90 530 857 19 01

Mucize Yüz Germe Etkisi İle

Cildiniz Hep
Genç Kalsın!
  Mucize Yüz Germe Etkisi İle Cildiniz Hep Genç Kalsın!
   Tedaviler

   LanLuma dolgusu, yüz, boyun, dekolte, diz üstleri, kol ve bacak içleri, banana ve kalçalar da dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki bölgelerde kullanılan, devrim niteliğinde bir vücut şekillendirme tedavisidir. Bu tedavi, kolajenin yenilenmesine yardımcı olurken cilt hacmindeki kaybı telafi etmektedir. LanLuma dolgu, genellikle cilt hacminde kaybın yaşandığı veya sarkan cildin düzeltilmesi gereken kişilere uygulanır.Enjekte edilebilir bir poli-L-laktik asit (PLLA) dermal dolgu maddesi olarak vücudun çeşitli bölgelerinde yeniden yapılanmayı teşvik eder ve daha genç, daha canlı bir cilt görünümü sağlar.

   LanLuma çeşitli avantajlara sahiptir. İlk olarak, son derece güvenli bir prosedürdür. PLLA’dan üretilmiş olması nedeniyle, vücuda zararlı hiçbir madde içermez. PLLA, kozmetik endüstrisinde ve cerrahi prosedürlerde uzun yıllardır güvenle kullanılmaktadır.

   LanLuma enjeksiyonlarının bir diğer avantajı ise cerrahi bir işlem gerektirmemesidir. Vücudun birçok bölgesine uygulanabilen ve kişisel ihtiyaçlarınıza uygun şekilde uyarlanabilen, invaziv olmayan, enjekte edilebilir bir tedavidir. Bu özelliğiyle, hastaların rahatlığını ve memnuniyetini ön planda tutan bir seçenek sunar.

   LanLuma tedavisi için ilk adım, doğru ve profesyonel bir danışmanlık almaktır. Tedaviye başlamadan önce, Dr. Nüket detaylı bir muayene yapacak ve sizinle beklentilerinizi anlamak için konuşacaktır. Bu aşamada, mümkün olanları ve tedavi seçeneklerini öğreneceksiniz.

    

   Uygulama esnasında, tedavi edilecek alan sterilize edilecek ve ardından lokal anestezik krem uygulanacaktır. Basit anestezik enjeksiyonlar, giriş deliklerine yapıldığından, tedavi neredeyse tamamen ağrısız hale gelir. Daha sonra, LanLuma istenen bölgeye enjekte edilir.

   Aynaya baktığınızda olmak istediğiniz yaşa kavuşun!

   Öncesi ve sonra Görsellerimiz

   Sizden Gelenler

   Aynaya baktığınızda olmak istediğiniz yaşa kavuşun!

   Dr. Nüket Eroğlu
   Sıkça Sorulan Sorular

   Lanluma, İngiltere’de MHRA ve Amerika Birleşik Devletleri’nde FDA tarafından resmi olarak onaylanmıştır, bu da onu kullanımı güvenli bir ürün yapar.

   LanLuma sonuçları uzun süreli ancak kalıcı değildir; sonuçları genellikle 1 ila 3 yıl boyunca etkili olur. 

   LanLuma, kalça kaldırmak için harika bir tedavi seçeneğidir! Vücuttaki kolajen üretimini teşvik ederek kalça bölgesinin estetik görünümünü iyileştirmek için oldukça etkilidir. Bu tedavi, bölgede sıkılaşma ve dolgunlaşma sağlamanın yanı sıra selülit görünümünü de iyileştirir.

   LanLuma, BBL’nin daha güvenli, cerrahi olmayan bir alternatifi olarak kabul edilebilir. LanLuma, BBL ve kalça dolgusu operasyonuna güvenli bir alternatif olarak, vücuttaki kendi kolajen üretimini teşvik ederek kalçada sıkılaşma ve dolgunlaşma sağlar.

   Evet, Türkiye’de LanLuma tedavisi uygulanmaktadır. Türkiye, gelişmiş klinikleri, yüksek kaliteli servisleri ve rekabetçi fiyatlarıyla LanLuma tedavisi için popüler bir tercih olmuştur. Medikal turistler için ideal bir destinasyondur.

   Mucize Yüz Germe Etkisi İle Cildiniz Hep Genç Kalsın!