E-Mail

info@nuketeroglu.com

بريد إلكتروني

info@nuketeroglu.com

Saç Dökülmesine

Dur Deme Zamanı!
  Saç Dökülmesine Dur Deme Zamanı!
   Mezoterapi Tedavisi

    Mezoterapi, cilt altına besleyici maddelerin enjekte edilmesini içerir ve saç mezoterapisi, bu işlemi saçlı deriye uygulanmasına denir.Saç mezoterapisi, saç dökülmesini önlemek ve saçın yeniden çıkmasını teşvik etmek için kullanılan tıbbi bir tedavi yöntemidir. Tedavi, uzman bir doktor veya mezoterapist tarafından uygulanmalıdır. Nüket Eroğlu mezoterapi işlemi sayesinde güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz!

   Saç mezoterapisi saç dökülmesi veya incelmesi  yaşayan kişilerin tercih edebileceği bir uygulamadır.  Mezoterapi uygulaması, genetik saç dökülmesi, geçici saç dökülmesi, saçın zayıflaması ve incelmesi gibi durumlar için oldukça etkili bir tedavidir. Nüket Eroğlu saç tedavisi sürecinizde ücretsiz saç analizi hizmeti vererek saç mezoterapisi için uygun bir aday olup olmadığınızı belirleyeceğiz! 

   Mezoterapi saç için uygulandığında pek çok avantaj sağlar. Saç mezoterapisi, hızlı ve kolay bir işlemdir. Bunun yanında saç köklerine doğrudan etki eder ve riskleri minimum düzeydedir. Nüket Eroğlu mezoterapi işlemi kişiselleştirilmiş bir tedavidir. Kliniğimizde yapacağımız görüşme ve saç analizi sonrası sizin için en uygun saç mezoterapisi planını oluşturacağız. Nüket Eroğlu saç tedavisi ve mezoterapi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın! 

   Mezoterapi saç işlemleri mutlaka alanında uzman bir doktor veya mezoterapist tarafından uygulanmalıdır. Tedavinin hastanın beklenti ve ihtiyaçlarına göre planlanmış olması önemlidir. Nüket Eroğlu mezoterapi işlemi öncesinde yapacağımız ücretsiz saç analizi doğrultusunda sizin için uygun tedaviyi belirleyeceğiz. 

   Ücretsiz Saç Analizini yaptırmak için Hemen Randevu Alın!

   Öncesi ve sonra Görsellerimiz

   Sizden Gelenler

   Tedavinize Karar Veremediniz mi?

   Dr. Nüket Eroğlu
   Sıkça Sorulan Sorular

   Saç mezoterapisi esnasında saçın orta tabakasına enjekte edilen maddeler, yeni saç oluşumunu destekler. Böylece, kelleşen bölgelerin görünümü iyileştirilir ve gür, sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olursunuz. 

   Saç mezoterapisinin kaç seans uygulanacağı saç analizi sonrası belirlenecektir. Saç için mezoterapi uygulaması hastanın durumuna göre kişiselleştirilen bir tedavi olduğundan kaç seansa ihtiyacınız olacağını öğrenmek için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz! 

   Saç mezoterapisi sonuçlarını 2-3 ayda görmek mümkündür. 

   Mezoterapi tedavisinden hemen sonra günlük hayatınıza ve işinize dönebilirsiniz. Saç mezoterapisi hızlı bir uygulamaya sahiptir ve uzun iyileşme süreleri gerektirmez. 

   Saç Dökülmesine Dur Deme Zamanı!