E-Mail

info@nuketeroglu.com

بريد إلكتروني

info@nuketeroglu.com

Téléphone

90 530 857 19 01

Q-Switched ND:YAG Lazer

Q-Switched Nd: YAG lazer

Yeni geliştirilmiş ve enerjiyi eşit dağıtan Q-Switched Nd:YAG Lazer’ler dermiste fibroblast aktivasyonuna bağlı elastin ve kolajeni arttırırken cilt lekelerini de azaltabilir. Q-Switched Nd:YAG Lazer güneşe bağlı cilt lekelerini ve çilleri silmede son derece başarılı olabilirler.
Q-Switched Nd: YAG lazer tedavisi nedir
Q-switched Nd:YAG lazer olağanüstü başarısı ile ödüllü bir lazer sistemidir. Q-switched Nd:YAG lazer ‘de dalga boyu kapasitesi  çok önemlidir, tedavi planlanırken Q-switched Nd:YAG lazer farklı derinliklere inebilir özellikte olmalıdır. Q-switched Nd:YAG lazer foto-mekanik bir sistemle pigment bozukluklarını onarabilir. İstenmeyen pigmentasyon bozukluğunu düzenleyebilir ve cilt yenilenmesinde olumlu sonuç sunabilir.

Uygulama alanları:

  • Yaşlılık ve güneş lekeleri, hamilelik lekeleri
  • Melazma tedavisi
  • Çil tedavisi
  • Kırışıklık tedavisi
  • Cilt gençleştirme
  • Gözenek ve porların karbon peeling ile küçültülmesi
  • PTP ile kılların sarartılması ve yüzün aydınlanması

Q-Switched Nd: YAG lazer tedavisi nasıl uygulanır

Q-switched Nd:YAG lazer: 

     Ayarlanabilir başlık boyutu (2-10 mm)  özelliği işlem güvenliği için çok önemlidir. Bu fonksiyon ile…

  • Geniş cilt alanlarında rahatlıkla uygulanabilir olması
  • Derin ve yüzeysel cilt uygulamasının seçilebilmesi… mümkün olabilir.

Q-Switched Nd:YAG Lazer’ler aynı zamanda cilt yenilemede, gözeneklerin azaltılmasında, yüzdeki yağ dengesinin sağlanmasında, akne tedavisinde de kullanılabilir.

Karbon bazlı losyon ile uygulanan işlem, fototermal etki yaparak cildin yenilenme sürecini harekete geçirebilir (Karbon Peeling).

 Q-Switched Nd: YAG lazer tedavisi öncesi ve sonrası

Q-Switched Nd:YAG Lazer’ler ile Hangi Tedaviler Uygulanır?

Q-Switched Nd:YAG Lazer’ler ile yapılan leke tedavileri son derece etkili olabilir. Lazer ışını ile beraber lazer enerjisi melaninli hücreler tarafından emilebilir. Şok etki artabilir.

Q-Switched Nd:YAG Lazer’ler ağrılı olmayabilir. Q-Switched Nd:YAG Lazer’ler, 1064 nm dalga boyu ile leke tedavisinde yan etkilere karşı bir koruma sağlayabilir.

Q-Switched Nd:YAG Lazer’ler ciltte yenilenmeyi de sağlayabilir. Kişinin cilt yapısı ve leke özelliklerine göre genel olarak bu tedavi için 1-3 seans yeterli olabilir.
Q-Switched Nd: YAG lazer tedavisi istanbul
Q-Switched Nd:YAG Lazer’ler ile çil tedavisi  pratik ve kolay biçimde gerçekleşebilir.

Q-Switched Nd:YAG Lazer’ler enerjiyi eşit olarak dağıtabilir. İşlem karbon bazlı losyonlar ile uygulanır. Foto-termal etkisi ile cilt yenilenebilir. Cilt yenileme için 1-2 hafta aralıklar ile 6 seans uygulanması gerekebilir.

Q-Switched Nd:YAG Lazer’ler ile geniş gözenekler ve ciltteki yağ dengesizliği gibi sorunlara çözüm olabilir. Her mevsim uygulanabilen bir işlem olabilir. Karbon peeling işlemi ile cilt temizlenirken aynı zamanda yenilenebilir.

Bize Ulaşın