E-Mail

info@nuketeroglu.com

بريد إلكتروني

info@nuketeroglu.com

Téléphone

90 530 857 19 01

Vampire

Vampire Facelift Nedir?

Vampire facelift, son dönemlerin yenilikçi, doğal ve kişinin kendi kanı kullanıldığı için alerji riski olmayan, etkili bir anti-aging yöntemidir. Tek seans olarak uygulanabilir. Etkisi uzun sürebilir çünkü cildin mezanşimal tabakasındaki kendine ait fibroblastlarını uyarıp, onarır, içerdiği yüksek orandaki plateletler ve büyüme faktörleri ile kasları ve kemikleri de yeniler.Vampire Facelift, kişinin kendi kanının kullanılmasıyla yapılan bir uygulamadır. Trombositler ve büyüme faktörleri kapalı sistem sensörlü MAGELLAN denilen özel bir santrifüj ile ayrılır. de cc’de ortalama 600-900 bin platelet elde edilirken Vampire Facelift’de platelet sayısı 6 – 8 milyondur. Bir de en fazla 4-6 kat platelet varken Vampire Facelift’de bu oran ortalamanın çok  üzerindedir. İçerdiği büyüme faktörleri ve sitokinler hesaplandığında tedavi edici ve yenileyici etkisi bir güçlü olmaktadır.

Vampire Facelift, tedavisi yaptıran kişinin kendi kanından elde edilen trombosit büyüme faktörleri cildin derin tabakalarına verilir. 

Vampire Facelift tedavisinde tüm katmanlar hedef alınır: kemik, kas  ve deri.

Vampire Facelift enjeksiyon şeklinde uygulanır. Mikro iğneleme sonrası cilde yedirilir.Vampire Facelift  kişinin kendi kanı kullanılarak doğal yollarla yapılan bir cilt gençleştirme ve lifting yöntemidir. Cilt dokusunu sıkılaştıran ve gerginleştiren tedavi, aynı zamanda cildi, kasları ve kemikleri de yeniler.  Vampire Facelift,  oluşan yaşlanma belirtilerini azaltır. Sarkmaları, hacim kayıplarını, estetik görünümünü kaybeden yüz hatlarını onarmada ve aynı zamanda doğal bir genç görünüm kazandırmada etkilidir.Vampire Facelift, gerek duyulduğunda cilt dokusunu sıkılaştıran lifting serumları, ekstraselüler matriks,  kristal kolajen, leke açıcı serumlar, vitaminler ve özel anti-aging kokteylleri kişiye özel kombine edilerek uygulanabilir.

Vampire Facelift Nasıl Yapılır?

Tedavi kişinin kendinden tedavi için 50-60 cc  kan alınması ile başlar.Alınan kan özel  santrifüjü MAGELLAN  ile santrifüj işlemlerinden geçirilerek tedavi için hazırlanır. MAGELLAN, kandan bu derece büyük bir oranda  kapalı sistem ve sensörlü dünyadaki üç santrifüjden biridir; diğerlerinden (Angel, Harvest) daha yaygındır, manuel değil otomatik olması hız ve kaliteli materyal anlamında yüksek seviye ve konfor sağlamaktadır.Tedavinin yapılacağı bölge temizlenir ve steril edilerek tedavi alanı hazırlanır.Tedavi sırasında acı hissedilmemesi için lokal anestezi kremler yeterlidir.Kişinin kendi kanından elde edilen yoğun trombosit büyüme faktörlerinin öncesinde  lazer ya da dermapen yapılarak trombosit büyüme faktörleri enjeksiyonunun tüm cilt dokusuna yayılması sağlanır. Beraberinde multi vitaminler, anti-aging kokteyller de uygulanabilir.Uygulanan cilt dokusunun tüm katmanlarında cilt yenilenme süreci başlar.

Vampire Facelift Etkileri Nelerdir?

  • Yüze sıkı ve kırışıksız görünüm kazandırmada yardımcı olur.
  • Cildin kalitesini arttırıp parlatır ve gençleştirir.
  • Lekelerin rengini açar.
  • Cildi toparlayıp gergin görünmesini sağlar.
Vampire Facelift ile kişinin kendi kanından elde edilen trombositlerle cildin yenilenme süreci başlatılır ve cildin ihtiyacı olan yaşlanma karşıtı tüm gereksinimler cilt altına verilir.Alttan taze cilt dokusunun gelmesi sağlanıp, gençleşme başlar.Tedavi sonucunda hastanın cildindeki hacim kayıpları düzelir.Ciltteki tüm katmanlar değiştirilip yenilenmiş cilt ortaya çıkar.

Vampire Facelift İşlem Süresi ve Etkisi Ne Kadardır?

Vampire facelift uygulamasında kan alımı, cilt temizliği, lokal anestezi, mezoterapi ve dermapen aşamalarının hepsinin toplam işlem süresi  yaklaşık 30 dakika civarındadır.Ciltteki yenilenme ve onarım 3-6 ay süreyle artarak devam eder. Etkisi, hastanın cildine yaptığı bakımlara göre değişkenlik gösterebilir.

Bize Ulaşın